SHOW Plus - Wytwornica ciężkiego dymu - Taniec w chmurach - Wynajem

W magazynie

Każdej młodej parze, a na pewno Pannie Młodej marzy się taniec w prawdziwych chmurach. Wytwornica ciężkiego dymu SHOW Plus jest najlepszym urządzeniem w swojej klasie. Dzięki niej można uzyskać efekt pięknego, gęstego, płożącego się dymu nie podnoszącego się wyżej niż 0,5m. Dym z SHOW Plus nie pozostawia żadnych śladów, jest całkowicie bezzapachowy i znika całkowicie po kilku minutach.

350,00 zł netto
430,50 zł brutto

Kategoria: WYNAJEM

Każdej młodej parze, a na pewno Pannie Młodej marzy się taniec w prawdziwych chmurach. Wytwornica ciężkiego dymu SHOW Plus jest najlepszym urządzeniem w swojej klasie. Dzięki niej można uzyskać efekt pięknego, gęstego, płożącego się dymu nie podnoszącego się wyżej niż 0,5m. Dym z SHOW Plus nie pozostawia żadnych śladów, jest całkowicie bezzapachowy i znika całkowicie po kilku minutach. Nie powstaje efekt mgły ani zadymienia pomieszczenia przez co fotografie wychodzą bardzo ostre i wyraźne. Efekt ciężkiego dymu jest niesamowity, a taniec wśród chmur na długo pozostanie w pamięci Państwa Młodych i zaproszonych gości. Ciężki dym oczywiście można zastosować do wielu innych atrakcji i imprez gdzie tylko mamy ochotę z niego skorzystać.

SHOW Plus jest maszyną o mocy 3,5 kW więc jest to potężne urządzenie gwarantujące odpowiednią ilość ciężkiego dymu nawet na dużej sali lub otwartej scenie. 

Wytwornica jest stosunkowo lekka (13kg). Wykonana jest z włókna szklanego więc jest bardzo mocna i solidna. Czas przygotowania (nagrzania) do pierwszego użycia 20-30 minut, później praktycznie bez przerwy. Elektroniczny czujnik temperatury z wyświetlaczem poinformuje nas kiedy urządzenie będzie gotowe do użycia. Jednorazowo można wrzucić ok. 5 kg suchego lodu, co wystarczy na wygenerowanie potężnej ilości ciężkiego dymu przez czas 2-4 minut.

Obsługa jest dziecinnie prosta, więc każdy bez problemu sobie poradzi.

Cena dotyczy wynajmu na wesele lub inną uroczystość.

Powiązane produkty