Klatka na butelkę

W magazynie

Wyjątkowy prezent w podziękowaniu dla Świadka na weselu, na urodziny, imieniny czy każdy inny jubileusz. Możliwość personalizacji. 

153,66 zł netto
189,00 zł brutto

Nasi klienci często pytają nas o wyjątkową formę podziękowania dla Świadka, Taty lub innego wyjątkowego mężczyzny, którego chcieli by uhonorować szczególnym upominkiem. Wychodząc więc naprzeciw Waszym oczekiwaniom stworzyliśmy "Klatkę na butelkę". 
Klatka jest oczywiście nie tylko świetnym prezentem dla Świadka, ale doskonale spełnia swoją rolę jako podarunek na imieniny, urodziny i czy też inny jubileusz.
Na każdej jest możliwość wykonania indywidualnego graweru. Wasze życzenia czy dedykacja sprawi, że prezent będzie bardziej osobisty aniżeli sama butelka w standardowym kartonie, którą każdy może sobie kupić.
Standardowe klatki dostępne są od ręki, a personalizację wykonujemy w bardzo krótkim czasie. Istnieje również możliwość wykonania graweru bezpośrednio na butelce.
Klatki posiadamy w kilku standardowych rozmiarach, ale na zamówienie wykonamy klatkę w dowolnym wymiarze i kształcie.
Klatka na butelkę mała ma wymiary 130x130x270mm. Idealnie pasuje do niej butelka o wysokości 230mm (0,5l). Wykonana jest z grubej sklejki drewnianej, prętów stalowych i eleganckich nierdzewnych nakrętek.
Oczywiście cena dotyczy samej klatki bez butelki i jej zawartości.

Powiązane produkty